My Favorite Movies
| michrocksbz's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
American Wedding (2003, R) |
|
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
Notebook (2006) (2006, Unrated) |
|
|
| 4 |
Meet The Browns (2008, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Spiderwick Chronicles (2008, PG) |
|
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 7 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 9 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
|
| 12 |
Serendipity (2001, PG-13) |
|
|
| 13 |
Bridge to Terabithia (2007, PG) |
|
|
| 14 |
Why Did I Get Married? (2004, PG-13) |
|
|
| 15 |
Mamma Mia! (2008, PG-13) |
|
|
| 16 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 17 |
Ocean's Eleven (2001, PG-13) |
|
|
| 18 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
|
| 19 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
|
| 20 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 21 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
|
| 22 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
|
| 23 |
Titanic (1997, PG-13) |
|


